Ból w okolicy miejsca operowanego 2 tygodnie po fenestracji lewostronnej L4-L5

Witam. Jestem dwa tyg po fenestracji lewostronnej L4-L5. Tydzien po operacji zostalam wypisana do domu bez objawów bolowych. Poza lekkim dretwieniem lewej nogi nic mi nie dolegalo. Wrocilam do domu przeziebiona. Kaszlu nie bylo ale kichanie dawalo mi sie mocno we znaki. Trzy dni po powrocie zaczelam czuc sie gorzej, wstanie z łozka to jest do dzisiaj koszmar. Bol w okolicy operowanej jest mocny wlasnie podczas wstawania, pozniej jak pochodze zmniejsza sie. Co moze byc powodem takich objawow?

Witam.
Przyczyn może być bardzo wiele, począwszy od przeczulicy operowanego miejsca, tworzeniu się blizny, stanu zapalnego w okolicy operowanej czy infekcji w ranie pooperacyjnej. Najrozsądniej będzie skontaktować się z lekarzem operującym, żeby ocenił miejsce operowane. Ciężko mi się wypowiadać, jak nie widziałem miejsca operowanego ani nie byłem przy operacji. Także proszę pokazać się w poradni. Pozdrawiam i życzę zdrowia .