Ból w okolicy pęcherza moczowego i podbrzusza

Witam. Mam 25 lat , jestem ze swoim chłopakiem od roku czasu , wspóżyjemy od 7 miesięcy . Niestety po stosunku odczuwam ból w okolicach pęcherza i podbrzusza . Od urodzenia mam problemy z pęcherzem ,zapalenie pęcherza itp. Po stosunku (nie zawsze) występują u mnie dolegliwości podobne do zapalenia pęcherza ,czy jest to możliwe żeby moje problemy z pęcherzem miały coś wspólnego ze stosunkiem? Z góry dziękuję za odpowiedź .
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania

Tzn może dochodzić do nieprzyjemnego uczucia z powodu nadal utrzymującego się zakażenia. Proponuję udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Co może oznaczać ból okolicy pęcherza moczowego?

Dzień dobry. Mam 27 lat od paru tygodni odczuwam dziwne pobolewania w okolicach pęcherza, czasami mam uczucie szczypania w okolicach prawej i lewej strony pachwiny, nasieniowody? Moczowody? Dodam jeszcze ze zacząłem badać ostatnio swoje jądra i zauważyłem ze prawe jądro ma najadrze od wewnętrznej strony a lewe jądro od przodu jakby było odwrócone o 180 stopni. Czy jest to mozliwe? Czy może wyczuwam jakies nieprawidłowości? Dodam ze jestem zapisany na wizytę do urologia dopiero za tydzień a trochę się martwię i chcialbym tutaj zapytać o co w tym chodzi. Dziękuję
MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Co powoduje ból w podbrzuszu w okolicy pęcherza?

Witam.Moim głównym problemem jest ból w podbrzuszu (głównie okolice pęcherza). Jest to ból bardzo kłujący i przeszywajacy ze zwijam się z bólu i środki przeciwbólowe rzadko pomagają. Często takim napadom pare dni wczesniej towarzyszą jakby uciski na jajnikach. Dodam ze objawy te nasiliłyy się kilka miesiecy temu a drogą dedukcji od tego czasu miewam krótsze miesiączki 3-4 dni zawsze miewałam 6-7 dniowe krwawienia, ale w jednym i drugim przypadku sa to cykle po 28 dni. Co to moze byc ? !
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty