Ból w okolicy podbrzusza i pogrubienie ściany pęcherza
Witam. Mam 20 lat, jestem mężczyzną. Od około 2 tygodni odczuwam bóle w okolicach podbrzusza. Udałem się do urologa i na badaniu USG pokazał mi, że ściana pęcherza w pewnym miejscu jest grubsza o ok. 9mm zarówno z jednej jak i z drugiej strony (dodał, że to może być brodawczak pęcherza). Kazał mi pojawić się za ok. 2 miesiące na kontrolę. I teraz pytanie, co robić. Podbrzusze mnie boli, z różnym natężeniem, nie wiem jakie leki brać, a tych 2 miesięcy nie wytrzymam... Dodam, że nie mam krwiomoczu

MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest ponowna wizyta u lekarza. Po ocenie aktualnego stanu klinicznego zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.