Ból w okolicy pleców i brzucha

Witam. Jestem mężczyzną, 38 lat. Od jakiegoś czasu odczuwam ból w okolicach pleców i brzucha, jednak nie mogę dokładnie określić lokalizacji źródła bólu. Ostatnio wykonałem tomografie komputerową i rentgen, a wizyte u lekarza mam dopiero za 3 tygodnie, a chciałbym chociaż wstępnie wiedzieć co mi może dolegać. Dołanczam link do zdjęć z tomografii i rentgena. Z góry dziękuję za odpowiedź. http://www.fotosik.pl/u/Hubciow111/album/2346509

Lek. Tomasz Budlewski

niestety na tego typu zdjeciach cieżko jest cos ocenic nie ogladajac ich w prawidłowych warunkach. proponuje udac się do lekarza rodzinnego,