Ból w okolicy serca, nudności, bóle głowy i uczucie ucisku w gardle u 19-latki

Witam! Od dłuższego czasu źle się czuję. Nie mogę spać, gdyż odczuwam ogromny ból w okolicach serca, szczególnie gdy leżę na lewym boku. Po wstaniu z łóżka dolegliwości się utrzymują. Ponad to mam nudności, bóle głowy i uczucie ucisku w gardle. Jakiś czas temu stwierdzono u mnie refluks żółciowy. Najgorzej jest w trakcie wysiłku fizycznego, szczególnie na rowerze. Odczuwam wtedy uderzenia zimna, gorąca, ból w klatce piersiowej, kołatania serca, mdłości, ból głowy, zdarzają się także omdlenia.

Witam. Opisane dolegliwości są niepokojące i wymagają przeprowadzenia bezpośredniego badania lekarskiego które wykluczy miedzy innymi choroby serca, anemią czy schorzeia gastrologiczne.