Ból w okolicy serca po dłuższym wysiłku fizycznym

Od czasu do czasu po dłuższym wysiłku fizycznym, odczuwam ból przy sercu. Jakie badania wykonać?

Lek. Magdalena Pikul

Podano zbyt mało danych klinicznych. W opisanym przypadku m. in. bardzo ważny jest wiek pacjenta. Ból może być związany z uciskiem na korzenie nerwowe tj. od kręgosłupa ale istnieje także wiele innych potencjalnych przyczyn objawów. Proszę zgłosić się do lekarza.