Ból w okolicy serca u 19-latki

Witam! Od jakiegoś czasu towarzyszy mi ból w okolicach serca - ucisk i kłucie. Do tego dochodzą duszności; ogólnie ciężko mi się oddycha, jestem osłabiona, senna. Proszę o konsultację. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku proponuję zgłosić się do lekarza rodzinnego. Jest bardzo wiele potencjalnych przyczyn opisanych objawów i potrzebne jest badanie lekarskie. Nie można wykluczyć, że objawy są związane ze stanem emocjonalnym.