Przyczyna drętwienia lewej dłoni i palców przy lewej nodze

Od pewnego czasu drętwieje mi lewa dłoń i palce przy lewej nodze,co może być przyczyną? Pozdrawiam

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Jest bardzo wiele potencjalnych przyczyn objawów np. ucisk na korzenie nerwowe (od kręgosłupa) czy też stan emocjonalny. Podano zbyt mało danych klinicznych. Proponuję zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego.