Ból w okolicy wątroby

Bardzo boli mnie okolica wątroby, ból jest ćmiący ale przy poruszaniu się nasila. wzdęta w/w okolica. Nie mogę swobodnie nabrać powietrza bo od razu mnie kuje! Ból utrzymuje się ok. 5 godzin z małymi przerwami !

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Można brać pod uwagę m.in. zapalenie pęcherzyka żółciowego. W opisanym przypadku diagnostyka wykracza poza możliwości internetowe dlatego proszę zgłosić się do lekarza.