Mdłości, ciągłe odbijanie się i ból pod żebrami u 42-latki

Mam 42 lata. Od kilku dni źle się czuję, jest mi ciągle mdło, niedobrze, zrywa do wymiotów przed jak i po jedzeniu. Ciągle mi się odbija (od rana do nocy) często kwasem i do tego boli pod żebrami. Jest to ból piecząco ściskająco rozpierający.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W opisanym przypadku wymagana jest szczegółowa diagnostyka. Można podejrzewac min. kamicę pęcherzyka żółciowego. Diagnostyka wykracza poza możliwości internetowe dlatego proszę udać się do lekarza.