Ból w pachwinie nasilający się podczas wstawania z pozycji kucającej

Ból w pachwinie nasilający się podczas wstawania z pozycji kucającej Witam. 4 dni temu biegałam pierwszy raz po dłużej przerwie. Gdy wróciłam do domu odczuwałam lekki ból w odcinku lędźwiowym z prawej strony. Rano w tym miejscy już mnie nie bolało,ale zaczęło mnie boleć w prawej pachwinie. Ból momentami rozciąga się aż do kolana. Ból nasila się podczas schodzenia ze schodów, a gdy kucnę, nie mogę wstać bo baaaardzo boli w pachwinie. Aż łzy się pojawiają. Co to może być. Proszę o pomoc. Dziękuję

Witam. Opisane objawy najprawdopodobniej są wynikiem nadwerężenia mięśni powstałym w wyniku pierwszego treningu po dłuższej przerwie. Ulgę powinny pomóc ciepłe kąpiele. Jeśli dolegliwości nie ustąpią w ciągu kilku dni proszę skonsultować się z lekarzem.