Ból w pachwinie u 21-latki

Witam, od dzisiaj rana mam ból w prawej pachwinie. Boli mnie przy podnoszeniu nogi, chodzeniu, bieganiu, wstawaniu itd. Wczoraj odkręcałam pewien zawór i musiałam użyć całej siły, gdy mi się udał poczułam po raz pierwszy ten ból. Jestem 21 letnią dziewczyną, czym może być spowodowany ból?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
Ból jest najprawdopodobniej spowodowany przepukliną lub naderwaniem mięśni. Dokładną diagnozę będzie można postawić po zbadaniu przez lekarza - w pierwszej kolejności należy się zgłosić do lekarza rodzinnego.