Co oznaczają takie bóle w pachwinie?

Dzień Dobry po każdej aktywności po bieganiu mam ból w lewej pachwinie , w czasie podnoszenia się z pozycji leżącej. Byłem na USG nic nie stwierdzono wszystko ok. Przepuklina ok , wątroba ok, pęcherz żółciowy ok, trzustka ok, nerki śledziona pęcherz moczowy gruczoł krokowy wszystko ok. Ból występuje po bieganiu i na drugi dzień a później ustępuje lecz jest odczuwalny. Po zjedzeniu posiłku również odczucie pobolewania w lewej pachwinie brzuch napompowany. Występują zatwardzenia i problemy z defekacją. Dziękuję z góry za odpowiedź.
MĘŻCZYZNA, 40 LAT 3 miesiące temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Szanowny Panie,

Bóle w lewej pachwinie mogą wynikać z wielu przyczyn, a takiej dolegliwości nie powinno się bagatelizować.

W omawianej części ciała występują mięśnie, więzadła, sploty nerwowe oraz ujście niektórych narządów wewnętrznych.

Zalecamy wizytę u lekarza internisty lub chirurga, aby pomógł wskazać przyczynę Pana dolegliwości. Prawdopodobnie potrzebna będzie dalsza diagnostyka. Przydatne mogą być takie badania, jak USG jąder oraz RTG kręgosłupa lędźwiowego i stawów biodrowych.

Podobna tematyka została poruszona w poniższych artykułach:

https://portal.abczdrowie.pl/bol-kregoslupa

https://portal.abczdrowie.pl/bol-w-pachwinie-co-oznacza-leczenie

https://portal.abczdrowie.pl/pachwina

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty