Ból w pachwinie i naderwanie przywodziciela

Witam. 4 lata temu podczas strzału piłka na bramkę poczułem dziwne uczucie jak by mi cos przeskoczylo w pachwinie po kilku dniach zaczęłam odczuwać ból promieniujący aż do mięśni brzucha. Poszedłem do ortopedy który stwierdził naderwanie przywodziciela i zalecił zastrzyki. Po dwóch zastrzykach ból ustał i zażaleń dalej uprawiać sport. Problem wrócił 1,5 roku temu nie mogę biegać najbardziej boli czy oddawaniu strzału. Przez pol roku chodziłem do fizjoterapeuty na masaże nie pomagają. Co robić?

Fizjoterapeuci pracują różnymi technikami. Możliwe, że techniki w Pana przypadku były nieskuteczne. Bez oglądu Pacjenta nie mogę stwierdzić w czym problem. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki