Co jest powodem bólu w okolicy pachwiny?

Dzień dobry,mój bol jest bardzo duży i sie nasila oraz promieniuje coraz niżej,jestem sportowcem uprawiam sporty walki,podczas rozciągania wydaje mi się ze przesadzilem i wasnie od tego czasu jest ten pol okolice pachwiny

Problem może wynikać z naderwania mięśni lub przepukliny. Można spróbować relaksacji przywodzicieli uda i aktywizacji mięśni dna miednicy. Zestaw ćwiczeń powinien pokazać fizjoterapeuta. Jeśli to nie przyniesie efektu to warto zrobić np. usg. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki