Strzelanie kości w pachwinie

Witam, tydzień temu przy strzale na bramkę poczułem jakby mi coś pękło w udzie, przez jakiś czas nie mogłem wstać, ale po 10 minutach trochę przestało boleć, ale trochę bolała gdy chodziłem mnie pachwina. Tydzień minął i już prawie nie boli przy chodzeniu, ale nie mogę grać w piłkę, i strzela mi często kość w pachwinie, co to może być?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, powinien sie Pan udać do lekarza celem kontroli i wykonania dodatkowych badan. Możliwe ze będzie potrzebna wizyta u ortopedy. Pozdrawiam