Brak jakiejkolwiek aktywności fizycznej przy naderwanym mięśniu przywodziciela
Witam! Mam naderwany mięsień przywodziciela, było USG, ortopeda zalecił leki i brak jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Uprawiam piłkę nożną i chodzę regularnie na siłownię. Sprawa piłki jest przez najbliższe kilka tygodni oczywista, ale co z siłownią? Czy ćwiczenia na górne partie można wykonywać? Zaznaczam że nie odczuwam żadnego bólu a od kontuzji minęło niecałe 2 tygodnie. Pozdrawiam!

MĘŻCZYZNA, 38 LAT ponad rok temu
Lek. Bianka Małczuk
66 poziom zaufania
Witam. Opisany przez Pana problem wymaga konsultacji z Pana lekarzem prowadzącym. Lekarz ortopeda oceni kontuzjowaną okolicę i udzieli Panu zaleceń. Pozdrawiam.