Ból w pachwinie po upadku

Witam. Dwa dni temu na śniegu upadłam robiąc mały szpagat wstałam nic nie bolało. Następnego dnia też wszystko ok. Około południa wstałamz ubikacji poczułam mocny ból z promieniowaniej z pachwiny aż po udzie nie mogłam ruszyć nogą. Po chwili przeszło ale dalej boli. Gdy przyjmę pozycję okrakiem siedząc nie boli ale jak wstaje idę czy wykonuje ruch na boki to boli. Jak dotykam miejsca nie boli nic ani nie ma śladów jakiś sisniaków. Co to może być ? naciagniecie mięśnia ?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proponuje udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.

Magdalena StusiĹska

Być może to tylko banalne naciągnięcie mięśnia- bolące miejsce można posmarować maścią przeciwzapalną. Jeśli ból nie będzie ustępował proszę zgłosić się do lekarza.