Silny ból przy schylaniu i dłuższym chodzeniu po upadku na pośladki

Dwa tygodnie temu przewróciłam się na rolkach i upadłam prosto na pośladki. Poczułam silny ból, przez chwilę nie mogłam się ruszyć ale ostatecznie podniosłam się i byłam nieco obolała. Od tamtego czasu odczuwam silny ból przy schylaniu się i dłuższym chodzeniu, który przechodzi po odpoczynku. Nie pojawiły się żadne objawy neurologiczne. Dodam, że od 3 lat mam zdiagnozowana przepuklinę na odcinku lędźwiowym i zwyrodnienie stąd moje pytanie czy to jedynie stłuczenie czy warto udać się do lekarza?

Piotr Pilarski

Najprawdopodobniej naciągnęła Pani sobie tkanki miękkie. Leki przeciwbólowe powinny przynieść ulgę. Gdyby ból się przedłużał sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.