Ból w pachwinie w 29. tygodniu ciąży

Witam jestem w 29 tygodniu ciazy jest to moja pierwsza ciaza i od oaru dni przy chodzeniu odczuwam bol tak jakby w pachwinie i jajniku po prawej stronie. Wszyscy mi mowia ze po prostu organizm sie rozciaga ale ja jednak sie troche obawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Aby rozwiać wątpliwości konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udać się do ginekologa.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć i rozwiać wątpliwości konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udać się do ginekologa.