Ból w pachwinie, w okolicy jąder, uda i pośladka
Witam mam pytanie. 3 misiace temu poczulem bol w pachwinie w okolicach jądra przenioslo to sie na druga strone nastepnie uda i dzis posladki. narasta to podczas proby wysilkowej. mialem robione usg hader wszystko ok badanie krwi tez ok. od tygodnia chodz ena silownie bol nasilil sie w okolicy posladka tylniej czesci uda.wyraznie wiekszy nasisk jestrowniez przy dluzszej jezdzie samochodem.

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem schorzeń kręgosłupa. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Pana oraz pokieruje dalszym postępowaniem.