Ból w piersiach i okolic intymnych

Mam takie pytanie ponieważ zastanawia mnie jedna rzecz.Od kilku miesięcy odczuwam ból w piersiach i w miejscach intymnych gdy sprawdzam czuję jakieś takie grudki w piersiach byłam na usg badanie krwi i moczu ale Pani doktor powiedziała że nic nie widzi a jednak boli czy mam prawo obawiać się najgorszego

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć