Ból w plecach po prawej stronie na samym dole

Witam, mam 24 lata jestem aktywny fizycznie od dłuższego czasu odczuwam ból w plecach po prawej stronie na samym dole. Ból nie jest ciągły lecz występuje tylko jak siedze i pochylam głowe i tylko w niektórych pozycjach. Uciążliwe to jest podczas jazdy samochodem. Odczuwalny jest również podczas siedzenia. Lekarz rodzinny przypisal mi jakieś leki na rozkurcz mięśni i brałem je przed spaniem, lecz ból nadal występuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego pońownie. Sadze ze konieczna konsultacja gastroenterologa lub chirurga. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki.