Ból z prawej strony pod żebrami u 28-latki
witam mam pytanie ostatnio strasznie bolało mnie z prawej strony pod zebrem wyladowalam w szpitalu bo zastrzyki przeciw bolowe i rozkurczowe nie pomagaly dodam ze bol pojawil się nagle od kilku dni w szpitalu miałam badania moczu usg i gastroskopie wszystkie wyniki sa wporzadku a mimo tego podczas siedzenia jazdy samochodem boli bol jest zaraz po ostatnim zebrze z prawej strony już nie wiem co mam zrobić proszę o pomoc dziekuje

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Bianka Małczuk
73 poziom zaufania
Witam. Jeżeli ból występuje jedynie podczas jazdy samochodem, być może przyczyną dolegliwości jest niewłaściwa pozycja podczas jazdy? Być może ból spowodowany jest niekomfortowym ułożeniem ciała - zwłaszcza, jeżeli występują w kręgosłupie zmiany zwyrodnieniowe. Sugerowałabym również konsultację u lekarza ortopedy. Pozdrawiam.