Ból w podbrzuszu po owulacji

Witam,
od dwóch miesięcy staramy się z mężem o drugie dziecko. Cykle mam regularne (29dniowe), owulacja wypadała na 11-12 listopad. Z mężem kochaliśmy się 10-11 listopada. I właśnie w te dni wystąpił u mnie ból w podbrzuszu (to normalne),ale ból ustąpił 12-14 i znów wystąpił 15.

Dodam, że piersi stały się bolesne i wrażliwe na dotyk (szczególnie prawa). Następna menstruacja wypada na 25-26 listopad, także za wcześnie na bóle przedmiesiączkowe.
Proszę o poradę.
Pozdrawiam, Karolina

Witam serdecznie,

W przypadku cykli 29 dniowych owulacja przypada na 15 dzień cyklu. Wówczas dolegliwości bólowe podbrzusza były z nią związane. Przed owulacją również mogą pojawić się dolegliwości bólowe podbrzusza i nie jest to nic niepokojącego.
Gdyby bóle się nasilały albo towarzyszyły im inne objawy konieczna będzie wizyta u lekarza.

Pozdrawiam