Ból w pośladku i udzie po operacji przepukliny krążka

Witam, jestem 5 dni po operacji przepukliny krazka miedzykregowego L5-S1, bol ktory odczowalem przed operacja znikna, mimo wszystko pojawil sie nowy dotad mi nieznany bol punktowy w posladku czasami w udzie, ponadto mam zaburzone czucie w tylnej czesci uda i zeby tego bylo malo odczowam nagly krotkotrwaly ale przeszywajacy bol biegnacy od kregoslupa az do stopy (jak prad). Czy te wszystkie opbawy sa normalne po operacji usuniecia wypukliny dysku?bardzo prosze o odpowiedz pozdrawiam

Witam. Tego typu objawy mogą występować bezpośrednio po zabiegu operacyjnym. Jeśli jednak ich nasilenie nie ma tendencji do zmniejszania się proszę skonsultować się z lekarzem.