Ból w prawej stronie pod żebrami
Od kilku miesięcy czuje bol w prawej stronie ( pod żebrami i w plecach) postanowiłam wkoncu pójść do lekarza bo od kilku tygodni bol sie bardzo nasilił. Zrobiono mi gastroskopie i okazało sie ze mam przewlekłe zapalenie żołądka, metaplazje żołądka, nadrzerke i na tylnej scianie żołądka masę o średnicy 3 cm ktora uciska zoladek do wewnątrz. Zrbiono mi tomografie po której lekarz przekazał mi tylko ze potwierdziło sie ze tylna sciana żołądka jest pogrubiona, czekam na kolonoskopie. Czy to rak ?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Na razie na podstawie podanych wyników nie można wykluczyć raka żołądka, jednak nie można go tez potwierdzić. Decydujące będzie badanie histo-patologiczne.