Ból w rękach i w nogach

Mam 18 lat i od paru lat dość często czuję ból w nogach oraz rękach. Ból jest dziwny, taki od środka. Bolą mnie głównie nogi od kolan w dół oraz nadgarstki, choć czasami bolą całe ręce i nogi. Gdy biorę gorącą kąpiel, trzymam ciepły termofor, ból wtedy ustępuje. Mówiłam o tym wielu lekarzom, lecz każdy lekceważy. Dodam, że biorę lek Asentrę oraz dużo się stresuję, ale nie wiem, czy to ma jakiś związek. Co to może być? Czym może być spowodowany ten ból? Jakie badania powinnam zrobić?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, charakter dolegliwości może sugerować chorobę reumatologiczną, dlatego sugerowałbym skonsultowanie się z lekarzem reumatologiem.