Silne bóle stawów, mięśni, ścięgien

Witam Mam od paru lat silne bóle stawów, mięśni, żył głównie w rękach, ścięgien, kości (bolą i swędzą), dochodzi do tego wrażenie poparzonej skóry (nie można się dotknąć) Bóle są tak silne, że często nie potrafię wstać z łóżka i przenoszą się z miejsca na miejsce np. rano bolą mnie nogi a po południu ból przechodzi na ręce. A czasami boli dosłownie wszystko. Dochodzi do tego chroniczne zmęczenie, problemy z koncentracją, a czasami nawet z mówieniem. Jaka to może być przyczyna?/ Daria

Witam. Opisane objawy nasuwają podejrzenie autoimmunologicznego zapalenia stawów, które często daje objawy ogólnoustrojowe. Sugeruję konsultację ze specjalistą reumatologiem.