Bóle stawów przy wstawaniu z łóżka

mam problemy z wstaniem z łóżka, bolą stopy przy pierwszym stawianiu,bolą przyczepy wszystkich stawów łacznie z ramionami,bardzo bolą biodra, mięśnie lub przyczepy kręgosłupa,czuję nawet bol podczas siedzenia na kanapie. trwa to już bardzo długo byłam u lekarza-mam ćwiczyć robiłam wyniki są idealne, pracowałam jako n-lka w p-lu póżniej jego dyrektorka,obecnie jestem na emeryturze ale bóle nadal nasilaja sie.w wolnych chwilach od dziecka cięzko pracowałam fizycznie. proszę o pomoc - straszy ból

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję konsultację reumatologiczną. Jeśli dolegliwości bólowe są tak silne, konieczna jest dokładniejsza diagnostyka.