Bóle krzyża, stawów rąk i nóg

WITAM,MAM 32 LATA OD PONAD 2 MIESIĘCY BOLĄ MNIE KRZYŻE, STAWY RĄK ,NÓG I ŁOKCI .BÓL NARASTA W NOCY I NAD RANEM KIEDY MAM WSTAĆ Z ŁÓŻKA.ODCZYN WAALERA-ROSE'A WYSZEDŁ DODATNI >1024IU/ml! PROSZĘ O POMOC CO TO ZA CHOROBA I GDZIE MAM SIĘ UDAĆ?POZDRAWIAM MARTA

Z badań do wykonania RF i przeciwciała antycytrulinowe (anty-CCP).
Trzeba zrobić diagnostykę reumatologiczną.

Pozdrawiam
Tomasz Solecki