Bóle stawów i sztywne dłonie oraz przewlekłe zmęczenie

Witam. Chciałabym wiedzieć co oznaczają moje wyniki badań.Cierpię na bóle stawów (PALCE, KOSTKI I STOPY) szczególnie w nocy i rano gdy nimi nie ruszam. Rano mam sztywne dłonie i przez jakiś czas nic nie mogę zrobić.Jestem ciągle zmęczona i mam temp. 38 często. Choruje od 3 lat na anemie- nie znają lekarze przyczyny. Zrobiłam badanie: odczyn waaler- rose wynik dodatni 24 oraz badanie anty CCP wynik 7. OB i CRP w normie.Czy choruję na RZS? reumatologa mam dopiero w październiku. Proszę o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by w ramach porady internetowej postawić rozpoznanie RZS. Jak najbardziej jest to jednak możliwe. Sugeruję cierpliwie poczekać na wizytę u specjalisty reumatologa.