Bóle kręgosłupa i strzelanie stawów

Witam. Od 4 lat mam problemy z kręgosłupem(niewielka skolioza) Ból początkowo był w jednym odcinku a teraz dotyka wszystkich segmentów kręgosłupa.Od 3 tygodni nagle zaczęły mi strzelać wszystkie stawy,symetrycznie.Pojawił się ból i sztywność,stawy w pełni ruchome. Obawiam się że może to być RZS..Zrobiłem badania, oto wyniki. P-ciała p/cytrulinowe <0,50 CK 488 U/l Alat 44 Białko całkowite 7,13 Fosfataza alkaliczna (ALP) 63 Wapń całkowity 9,47 Odczyn Walero-Rosego <8 hla-b27-negatywny

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm oobowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. Proponuje udać się do lekarza reumatologa