Bóle ramion u 60-latki

witam, pracuje jako opiekunka osób starszych i chorych ,mam 60 lat, stało sie to przed rokiem ,przenosząc pacjentkę z wózka na łóżko dostała blokady ,i całą swoją siłą położyłam na łóżko ,3 tygodnie miałam gorączkę ramion , brzucha i plecy ,póżniej ustąpiło ,ale wracają ramiona ,nie mogę podnieść do góry , czy jest rechabilitacja na te schorzenia ,pracować mószę ,bo w Polsce jestem bezdomna ,dziękuje ....miłego dnia ,

Witam. Niestety nie mam możliwości pełnej odpowiedzi na to pytanie bez przeprowadzenia bezpośredniego badania. Opisane zdarzenie należy traktować jako wypadek przy pracy w związku z czym powinna Pani zgłosić się do lekarza który przeprowadzi bezpośrednie badanie.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, powinna się Pani udać na konsultacje ortopedyczną celem wykonania badania fizykalnego oraz ewentualnych dodatkowych badań. Pozdrawiam.