Bóle pleców i mięśni

Witam! Od soboty (8.11) boli mnie środkowa część ( nie kręgosłup tylko jakby mięśnie po prawej i lewej.) Najbardziej boli mnie rano, gdy wstanę z łóżka, później ból się trochę zmniejsza, chociaż boli dalej. Dzisiaj kiedy bylam na uczelni i na przerwie pomiędzy wykladami zlapal mnie taki skurcz w tych plecach, że myslałam, że nie wytrzymam. Przypominal ten bol jakby ktos porazil mnie prądem w plecy!

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, zalecam udanie się do lekarza ortopedy oraz lekarza reumatologa celem konsultacji, wykonania badania fizykalnego oraz ewentualnych badań dodatkowych. Pozdrawiam.