Ból w stawie biodrowym i opuchnięta kostka

Mam problem z noga prawa, bol w stawie biodrowym, pobolewa lydka z domu, w połowie dnia opuchnieta kostka, mrowienie w stopie i bol podeszwy stopy, ciezko mi sie poruszać, ustać na nodze nie moge

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić panu jednoznacznej odpowiedz, gdyż przyczyna może być mięśniowo-szkieletowa, naczyniowa lub nerwowa. Możliwe, że jest to konfiguracja kilku schorzeń. Sugeruję wizytę u ortopedy.