Czerwona i opuchnięta kostka

od dwóch tyg noga nad kostka czerwona i opuchnieta, mialam juz robione usg zyl ktore wyszly dobrze , zadnych problemow i dalej nic, nie wiem do kogo sie teraz skierowac, nie moge chodzic bo bardzo boli. Teraz juz drugi dzien zaczyna dziac sie to samo z druga noga , narazie bez zaczerwienienia ale opuchlizna sie pojawila na drugiej nodze.

Być może skoro podłożem nie są zmiany naczyniowe to jakiś stan zapalny w zakresie układu kostno-stawowego (stawów, ścięgien, struktur przystawowych). Dobrze by było w tej sprawie jeszcze może skontrolować się z ortopedą.