Ból z boku piersi

Witam mnie boli z boku na rownosci piersi a może bok piersi ten bol jest pulsujący,kiedys miałam to ale bol staly i bolało mnie z godzine czasu i z tylu szyi lekko boli mnie wezel chłonny co to może być????

Witam! Opisane objawy mogą wiązać się z istnieniem stanu zapalnego sutka. Proszę zgłosić się do lekarza który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania.