Ból brzucha na dole, brak apetytu

Mam takie pytanie, co to może znaczyć bol brzucha na dole, brak apetytu , i bardzo nie dobrze mi

Witam! Opisane objawy nie są swoiste i mogą wiązać się z istnieniem wielu stanów chorobowych. Do najczęstszych należą: bóle menstruacyjne, wirusowe zakażenia przewodu pokarmowego, kamica dróg moczowych, zapalenie wyrostka robaczkowego. Proszę zgłosić się do lekarza który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania.