Ucisk w dolnej części brzucha

miewam często ból w dolnej częsci brzucha uciska mnie w tym miejscu

Witam! Ucisk w dolnej części brzucha nie jest objawem swoistym i może być związany z istnieniem różnych jednostek chorobowych między innymi stanów zapalnych jelita, narządu rodnego czy dróg moczowych. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego który przeprowadzi bezpośrednie badanie.