Ucisk lewej górnej części brzucha pod żebrami

Witam. Od ponad 10 miesięcy pobolewa mnie z różnym nasileniem lewa dolna strona brzucha oraz jakby ucisk lewej górnej części brzucha pod żebrami,w tej górnej części częste przelewanie i kruczenie w dolnej przy ucisku ból się nasila.Ból w dole mogę wskazać co do milimetra,badania;,gastroskopia,morfologia markery CEA,-OK,kolonoskopia i TK brzucha i miednicy uchyłki esicy i poprzecznicy bez stanu zapalnego,brak temperatur,nocnych potów,waga raczej stała 70-72.Co gastro to inna diagnoza i leki i nic

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza gastroenterologa i kierować się zaleceniami lekarza gastroenterologa.