Ucisk w lewej dolnej części brzucha i wzdęcia

Witam. Od tygodnia mam problem z brzuchem. Na początku czułem lekki ucisk z lewej dolnej strony, teraz jakby cały brzuch wydęty, pod żebrami uciska też, nie boli ale uczucie właśnie ucisku, kilka razy poczułem ukłucie. Biorę od 3 tyg. euthyrox bo miałem złe wyniki tarczycowe. Od kilku dni jem 1 dziennie kleik z siemienia lnianego brałem też espumisan nic nie pomaga, mam wrażenie że jest gorzej, chyba nie mam gorączki. Co jest grane? Dzięki i pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Konieczne jest badanie lekarskie, jak z wypróżnieniami? Jaka dieta? Przyjmowane leki?