Bóle w lewej dolnej części brzucha

witam am bule w lewej dolnej czesci brzucha mowiono mi ze to sluzowka jest takie cos w brzuchu i jak to zwalczyc i od czego to jest?

Witam. Śluzówka to nabłonek wyścielający całą ścianę przewodu pokarmowego, nie konkretna jednostka chorobowa. Ból w lewym podbrzuszu często wiąże się z zapaleniem uchyłków jelita grubego - proszę zgłosić się do lekarza poz który wdroży odpowiednią diagnostykę.