Bóle brzucha w dolnej części powiązane z rozwolnieniem

witam mam od tygodnia bule brzucha w dolnej części powiązane z rozwolnieniem bule powracające co jakieś 30min do 1 godziny no i oczywiście rozwolnienie co jakiś czas mam 45 lat po za tym czasami bolą mnie z tyłu plecy tak jak to się popularnie mówi że bolą mnie nerki w tej chwili czuję jakieś takie drobne osłabienie oprócz tego od 3-4 dni pojawił się co jakiś czas kaszel jak przy przeziębieniu ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami w obrębie przewodu pokarmowego. Wskazane jest wdrożenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.