Wypadanie włosów, zmęczenie i krew z nosa

Dzień dobry. Od tygodnia intensywnie wypadają mi włosy, smarkam krwią mimo, że nie jestem przeziębiona, wyniki krwi zawsze wychodziły mi dobre, chudnę mimo dobrych wyników TSH i dobrego odżywiania, czuje się ciągle zmęczona, na nic nie mam siły, muszę się do wszystkiego zmuszać, jaka może być tego przyczyna?

Witam! Opisane objawy nie są swoiste i mogą wiązać się z istnieniem wielu jednostek chorobowych (zakażenie wirusowe, anemia, niedobory pokarmowe). Proszę zgłosić się do lekarza POZ który przeprowadzi bezpośrednie badanie.