Ból z tyłu głowy a strach przed guzem

WITAM....od miesiaca boli mnie glowa z tylu z prawej strony, bol jest odczuwany caly czas w jednym miejscu czasami promieniuja do czola ucha....boje sie ze to moze byc guz...blagam o odpowiedz...

Magdalena Mroczek

Witam, Najlepiej zgłosic się do neurologa, który po zleceniu ewentualnych dodatkowych badań będzie w stanie ocenic sytuację.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Proszę się nie denerwować. Przyczyn bólu głowy może być naprawdę bardzo wiele, w celu ustalenia przyczyny konieczna jest konsultacja lekarska. Ból głowy może mieć charakter napięciowego bólu głowy, występować w przebiegu migreny, schorzeń kręgosłupa, schorzeń w obrębie mózgowia, na skutek wysokiego ciśnienia tętniczego, może pojawić się również podczas przyjmowania niektórych leków. Zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania, zaleci Pani dalsze postępowanie,