Ból zatok w ciągu dnia

Jestem juz po chorobie wywolanej jakims wirusem ponad 3 tygodnie. Lecz ciagle mam bole zatok po prawej stronie. Pojawiaja sie one tylko w ciagu dnia i wzmagaja sie np. po wypiciu kawy. Stosuje flixonase, sinus rinse, mucolfuid, sterimar ale bole ciagel wystepuja. O co w tym chodzi?
ponad rok temu

Witam serdecznie.
Podane objawy mogą wskazywać na rozwój przewlekłego zapalenia zatok. Niestety choroba nieraz wymaga żmudnego i długotrwałego leczenia. Konieczna jest przy tym wizyta u laryngologa, który przeprowadzi bezpośrednie badanie, zbierze dokładny wywiad i rozważy wskazania do wykonania badań obrazowych (tk zatok).