Strzykające bóle w kościach

Mam strzykajace bole w kosciach od kilku dni. Pojawiaja sie w roznych miejscach co kila sekund i nie sa bardzo silne. Oprocz tego fizycznie czuje sie bardzo dobrze i nie mam innych objawow. Lekarka zasugerowala ze moze walcze z jakims wirusem gdyz bole troszke przypominaja 'lamanie w kosciach' np na poczatku grypy. Ja jednak boje sie ze to moze byc np. bialaczka :( Moze powinnam zrobic badania krwi? Dziekuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości nie są specyficzne dla białaczki. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego.