Objawy alergii na mleko krowie

Jakie sa objawy alergii na mleko krowie? Moja corka ma 4 miesiace, od czasu do czasu na policzkach pojawiaja sie suche, czerwone plamy, ktore po jakims czasie znikaja jak nawilzam buzie. Innycn objawow skornych nie widze. Oprocz tego, bardzo mecza ja gazy, mam wrazenie, ze w nsdmiernych ilosciach ,ale typowa kolka to nie jest. Czym to moze byc spowodowane?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry w celu ustalenia odpowiedniego karmienia. Ogólnie nie zaleca się dziecku podawać mleka krowiego. A objawy mogą wynikać z alergii.