Ból żeber i drętwienie palców lewej ręki
witam mam wynik rtg kregosłupa.zniesienie lordozy szyjnej obnizenie wys.krazka m-k C4-C7.ostefoity na przednich krawedziach trzonow kregow.pozatym C bez zmian radiologicznych,czy przy takim wyniku moga bolec tez zebra i dretwiec mi palce u lewej reki. dziekuje

KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczna jest konsultacja z lekarzem rehabilitantem gdyż zmiany tego typu zaburzają prawidłową architektonikę kręgosłupa i mogą powodować silnie wyrażone dolegliwości bólowe. Sugerują one chorobę zwyrodnieniową kręgosłupa. Wskazane są odpowiednie ćwiczenia korekcyjne.